Preloader
*
*
*
*
*
Napisz do nas

Niestandardowe 67m2 w Centrum z historią w tle

Położone na drugim piętrze wyremontowanej  kamienicy  nasze mieszkanie  jest przesycone historią.

 

Budynek w którym się znajduje jest zabytkiem dziedzictwa narodowego-to jedna z kamienic wchodzących w skład kompleksu fabrycznego, który napędzał lokalny przemysł włókienniczy od początku XIX wieku. To miejsce mieszczące się w samym centrum Białegostoku, było niegdyś jego aortą, czemu zawdzięcza swoja niezwykła lokalizację: w promieniu 10 minut spacerem  do rynku z licznymi restauracjami  i parku Planty, 5 minut do galerii „Jurowiecka” i centrum przesiadkowego. W promieniu paru minut znajdują się sklep spożywczy, piekarnia, kręgielnia i basen.

 

Mimo niedalekiej odległości od centrum i wszelkich jego atrakcji, mieszkanie znajduje się w cichym, spokojnym punkcie – osiedlu zamkniętym – nie przy głównej ulicy.

 

Historia nadaje temu miejscu duszę, ale wyposażenie jest zdecydowanie nowoczesne. Całkowicie  wyremontowany zabytkowy budynek oraz mieszkanie z wysokimi 3-metrowymi sufitami jest idealnym miejscem dla osób doceniających wysoki standard życia. Duże  okna zapewniają mnóstwo naturalnego światła, zaś plan jest uniwersalny i przygotowany na dostosowanie do indywidualnych potrzeb.  Mieszkanie ma 67m2: dwie sypialnie, pokój dzienny z kuchnią na otwartym planie oraz łazienkę z wanną. Doskonałe miejsce na kreatywną realizację własnych pomysłów.

 

Jest to ciekawa oferta dla niebanalnych osób, które cenią oryginalność, przestrzeń i historyczne klimaty kamienicy. Jest to adres idealny pod względem lokalizacyjnym również dla inwestorów poszukujących pożądanych miejsc z perspektywą najmu długo- i  krótkoterminowego.

 

To mieszkanie jest pięknym i wyjątkowym miejscem, w którym na pewno poczujesz się wspaniale.

 

Zapraszamy do umówienia  osobistego oglądania.