Preloader
*
*
*
*
*
Przycisk menu mobilnego

Jaroszówka – inwestycja w trakcie realizacji

Nowa Jaroszówka to nowoczesna inwestycja położona w północno-wschodniej części Białegostoku. Składa się z trzech segmentów łączących dom jednorodzinny i  dwupoziomowe mieszkania.

Na szczególną uwagę zasługuje układ funkcjonalny poszczególnych mieszkań oraz samodzielnego segmentu. Każdy z lokali mieszkalnych ma własne bezpośrednie wejście z zewnątrz, dolne – z poziomu terenu, górne – poprzez schody zewnętrzne, indywidualne dla każdego mieszkania. Dwupoziomowa przestrzeń mieszkań posiada wyraźny podział na strefę dzienną i rekreacyjną oraz sypialnianą. Dodatkowym atutem są tarasy dachowe z pięknym widokiem na okolicę, a dla lokali zlokalizowanych w przyziemiu – prywatne ogródki. Każdy lokal ma własne miejsce postojowe.

Samodzielny, czterokondygnacyjny segment mieszkalny, poza funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, posiada możliwość zamontowania windy domowej, co zdecydowanie podnosi komfort mieszkania, zwłaszcza osób mających problem z poruszaniem się. Dodatkowym atutem są przestronne balkony na każdej kondygnacji oraz taras dachowy, a w podpiwniczeniu – dwustanowiskowy garaż.

Niesamowita lokalizacja naszej inwestycji łączy co najlepsze. Pozwala korzystać z podmiejskich uroków bez konieczności uciążliwych dojazdów. Jednocześnie daje dostęp do wszystkich białostockich atrakcji bez narażania na miejski zgiełk. Nowa Jaroszówka znajduje się na spokojnym, rodzinnym, zielonym osiedlu położonym na skraju Lasu Pietrasze, który zapewnia czyste powietrze oraz malowniczy krajobraz. Piękne otoczenie i sąsiedzka atmosfera sprawi, że od razu się tu zadomowisz. Mieszkając tu możesz spędzać wolne chwile relaksując się w ogrodzie, spacerując urokliwymi szlakami lub korzystając z fantastycznej infrastruktury ścieżek rowerowych.

Nowa Jaroszówka jest doskonale skomunikowana z miastem. Jest położona zaledwie 5km od centrum Białegostoku, dzięki czemu dojazd samochodem zajmuje około 10 minut!

Dojazd do pozostałych części miasta jest również bardzo wygodny – zarówno samochodem, rowerem i komunikacją miejską. Pobliskie przystanki są obsługiwane przez linie autobusowe 3, 9, 13, 16, 108. Niedaleko znajduje się też stacja rowerów miejskich Biker.