Preloader
*
*
*
*
*
Przycisk menu mobilnego

Jaroszówka – inwestycja w trakcie realizacji

Nowa Jaroszówka to nowoczesna inwestycja położona w północno-wschodniej części Białegostoku. Składa się z trzech segmentów łączących dom jednorodzinny i  dwupoziomowe mieszkania.

Niesamowita lokalizacja naszej inwestycji łączy co najlepsze. Pozwala korzystać z podmiejskich uroków bez konieczności uciążliwych dojazdów. Jednocześnie, daje dostęp do wszystkich białostockich atrakcji bez narażania na miejski zgiełk.

Realizacja Nowa Jaroszówka znajduje się na spokojnym, rodzinnym, zielonym osiedlu. Jaroszówka leży na skraju Lasu Pietrasze, który zapewnia czyste powietrze oraz malowniczy krajobraz. Piękne otoczenie i sąsiedzka atmosfera sprawi, że od razu się tu zadomowisz. Mieszkając tu możesz spędzać wolne chwile relaksując się w ogrodzie, spacerując urokliwymi szlakami lub korzystając z fantastycznej infrastruktury ścieżek rowerowych.

Nowa Jaroszówka jest doskonale skomunikowana z miastem. Jest położona niecałe 5km od centrum Białegostoku, dzięki czemu dojazd samochodem zajmuje niecałe 15 minut!

Wypad do pozostałych części miasta jest również bardzo wygodny – zarówno samochodem, rowerem i komunikacją miejską. Pobliskie przystanki są obsługiwane przez linie autobusowe 3, 9, 13, 16, 108. Niedaleko znajduje się też stacja rowerów miejskich Biker.