Preloader
*
*
*
*
*
Przycisk menu mobilnego

Augustowska – inwestycja zakończona

Miło jest nam poinformować Państwa, że inwestycja Moja Augustowska w IV kwartale 2020 roku oraz w I i II kwartale 2021 roku zajęła I miejsce w Rankingu Inwestycji w Białymstoku prowadzonym przez portal RynekPierwotny.pl

Moja Augustowska to  inwestycja położona w samym sercu Białegostoku. Jest to doskonale zaprojektowany kameralny budynek wielorodzinny – na czterech kondygnacjach znajduje się zaledwie 12 lokali mieszkalnych. Prowadzi do nich przestronna, naturalnie oświetlona klatka schodowa, wykończona materiałami wysokiej jakości i z dbałością o najmniejsze detale.

Wnętrza wszystkich mieszkań są przestronne i pełne naturalnego światła. Otwarty, funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwala na swobodną aranżację lokalu zgodnie z preferencjami nabywcy.

Wszystkie mieszkania mają słoneczną południową ekspozycję oraz przestronny balkon, a mieszkania zlokalizowane na I,II i III piętrze, nawet dwa balkony – dostępne z pokoju dziennego, aneksu kuchennego i drugiej sypialni. Komfort użytkowania zwiększa trójstronny układ mieszkań oraz okno w łazience, tak rzadko spotykane w budownictwie wielorodzinnym.

Budynek jest wyposażony w nowoczesny dźwig obsługujący kondygnacje naziemne i podziemny garaż. Do dyspozycji mieszkańców są też komórki lokatorskie zlokalizowane w piwnicy oraz miejsca postojowe naziemne, w garażu podziemnym lub indywidualne garaże w wolnostojącym budynku zlokalizowanym na terenie posesji. Teren ogrodzony jest z trzech stron, od strony wjazdu znajduje się szlaban.

Wszystkie te elementy zapewniają wysoki standard i komfort mieszkania.