Preloader
*
*
*
*
*
Przycisk menu mobilnego

Augustowska – inwestycja zakończona

Miło jest nam poinformować Państwa, że inwestycja Moja Augustowska w IV kwartale 2020 roku oraz w I kwartale 2021 roku zajęła I miejsce w Rankingu Inwestycji w Białymstoku prowadzonym przez portal RynekPierwotny.pl

 

Moja Augustowska to nowa inwestycja położona w samym sercu Białegostoku. Nasz doskonale zaprojektowany budynek wielorodzinny ma do zaoferowania dwanaście pięknych mieszkań – idealnych dla Ciebie i Twoich bliskich. Wyjątkowa lokalizacja i wysoki standard sprawią, że zakochasz się Mojej Augustowskiej od pierwszego wejrzenia. Niezależnie czy kupujesz swoje pierwsze mieszkanie czy szukasz pierwszorzędnej nieruchomości pod wynajem – Moja Augustowska to idealne miejsce dla Ciebie!

Moja Augustowska to przede wszystkim wygoda.

Nasze mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o Tobie i Twoich potrzebach – wszystkie wnętrza są przestronne i pełne naturalnego światła. Otwarty, funkcjonalny rozkład zgodny z nowoczesnymi zasadami projektowania daje Ci pełnię wygody oraz szereg możliwości aranżacyjnych.

Wszystkie mieszkania mają słoneczną południową ekspozycję oraz przestronny balkon, a mieszkania zlokalizowane na I,II i III piętrze, nawet dwa balkony – dostępne z pokoju dziennego, aneksu kuchennego i drugiej sypialni. Komfort użytkowania zwiększa trójstronny układ mieszkań oraz okno w łazience, tak rzadko spotykane w budownictwie wielorodzinnym.

Budynek zostanie wyposażony w nowoczesny dźwig obsługujący kondygnacje naziemne i podziemny garaż. Do dyspozycji mieszkańców będą też komórki lokatorskie zlokalizowane w piwnicy oraz-do wyboru: miejsca postojowe naziemne lub w garażu podziemnym lub indywidualne garaże w wolnostojącym budynku zlokalizowanym na terenie posesji. Teren ogrodzony jest z trzech stron, od strony wjazdu znajduje się szlaban.

Wszystkie te elementy zapewniają obok fantastycznej lokalizacji -wysoki standard oraz nieporównywalny komfort mieszkania.